Tréningy
Home Klub - Kontakty Karate Tréningy Kalendár Pretekári Nábor Skúšky STV Camp Výsledky Foto Linky Partneri Grand Prix Žilina

 

Telocvične
Brvnište
Bytča

TRÉNING 2017/2018
Deň Miesto Čas

Skupina

Tréner
Pondelok
AKV 16:30-18:00 PRETEKÁRI Novosad
ZŠ Jarná 20 18:00 - 19:30 NÁBOR Vimpeľová, Bodnárová,
Chajdáková
AKV 18:00-19:30 Žiaci + (minuloročný nábor) Bello
Utorok AKV 16:30-18:00 PRETEKÁRI Novosad
AKV 18:00 - 19:30 Žiaci + (minuloročný nábor)  
Streda AKV 16:30-18:00 PRETEKÁRI Novosad
AKV 18:00-19:00 NÁBOR Vimpeľová, Chajdáková

AKV

19:00 - 20:00 Senior klub na 50 r. Dokoupil
Štvrtok
AKV 15:30-16:30 Kata, príprava na skúšky STV Radúch
AKV 16:30 - 18:00 PRETEKÁRI Novosad, Radúch
AKV 18:00 - 19:30 Žiaci + (minuloročný nábor) Bello
Piatok
AKV 16:00-17:00 Karate škôlka Bello
AKV 17:00-18:00 KATA Bodnárová
AKV 18:00 - 19:00 Senior klub nad 50 r. Dokoupil

horizontal rule

SKUPINA

TRÉNING

TRÉNER

KONTAKT
KATA + príprava na skúšky STV   Bodnárová  
NÁBOR Pondelok 18:00 - 19:30 ZŠ Jarná
Streda 18:00 - 19:00  AKV 
Vimpeľová
Chajdáková
0910 308 442
 0948 220 636
Žiaci + (minuloročný nábor) Pondelok 18:00 - 19:30 AKV
Utorok 18:00 - 19:30 AKV
Štvrtok 18:00 - 19:30 AKV
Bello 0908 242 396
0914 175 211
0907 152 697
Pretekári - KUMITE Pondelok 16:30 - 18:00 AKV
Utorok 16:30 - 18:00 AKV
Streda 16:30 - 18:00 AKV
Štvrtok 16:30 - 18:00 AKV
Novosad
Nováková
Bello
Radúch
 
0914 291 162
0914 175 211
 

horizontal rule

Tréneri KK Žilina
Zuzana Bello, Silvia Chajdáková, Dominika Mažgutová, Marek Radúch, Jozef Cisarik, Ján Novosad,
 Július Pevala, Andrej Hoľán, Eva Nováková.

horizontal rule

Ing. Ján Novosad

Marek Radúch

Narodený : 27.10.1981
STV : 1. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň

Športové úspechy:
2. miesto na Majstrovstvách SR 2002 v Trenčíne
kumite muži - 65 kg
1. miesto Slovenský pohár 2001 v Prešove
v kumite juniori - 65 kg
3. miesto Európsky pohár univerzít 2001 v B. Bystrici
v kumite muži do 68 kg
3. miesto na Akademických Majstrovstvách SR 2002
v Košiciach - kumite muži  - 65 kg
Narodený : 3.4.1987
STV : 3. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň, rozhodca 3. stupeň SZK

Športové úspechy:
Majster SR 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
v kumite muži + 84 kg reprezentant SR

horizontal rule

Ing. Ľubica Vimpeľová

Ing. Zuzana Bello

Narodená : 25.5.1988
STV : 3. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň, rozhodca 2. stupeň

Športové úspechy:
Majsterka SR 2002 v kumite žiačky
2. miesto na M SR 2013 v kumite ženy - 68 kg
Narodená : 21.12.1985
STV : 2. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň, rozhodca 2. stupeň

Športové úspechy:
3. miesto na M SR 2015 kumite ženy - 61 kg
2 miesto na M SR SSHRKA 2015 kumite ženy BRH

horizontal rule

Ing. Július Pevala

Andrej Hoľán

Narodený : 27.8.1966
STV : 2. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň

Športové úspechy:
Majster Európy 2015 v kumite muži + 45 r.
2. miesto na M SR 2015 - kumite muži +45 r. 
Narodený : 12.11.1994
STV : 2. Dan

Športové úspechy:
3. miesto na M SR 2016 kumite muži BRH
3. miesto na M SR 2014 kumite st. juniori - 75 kg
3. miesto na M SR 2013 kumite muži - 75 kg
1. miesto Slovenský pohár 2013 - kumite juniori - 78

horizontal rule

Eva Nováková

Dominika Mažgútová

Narodená : 26.9.1994
STV : 2. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň

Športové úspechy:
3. miesto na M SR 2016 kumite ženy - 55 kg
Majsterka Európy 2013 - kumite team ženy
Majster SR SSHRKA 2015 v kumite ženy - 60 kg, BRH
Narodená : 7.9.1994
STV : 1. Dan
Kvalifikácia : tréner I. stupeň

Športové úspechy:
1. miesto Pohár SsZK 2010 - kata kadetky
1. miesto Galanta CUP 2009 - kata juniorky

horizontal rule

Silvia Chajdáková

Narodená : 14.11.1994
STV : 1. Dan

Športové úspechy:
3. miesto na M SR 2016 kumite ženy - 50 kg
3. miesto na M SR 2015 kumite ženy - 50 kg
3. miesto na M SR 2014 kumite ženy - 55 kg

horizontal rule

Tréneri KK Žilina 2015/2016
p.č. Meno skupina

STV

kvalifikácia

mobil

email

1. Ing. Jozef Cisarik  pretekári  seniori + dorast 5. Dan 1. trieda A 0948 900 425

cisarik@chello.sk

2. PaedDr. Elena Cisariková pretekári  seniori + doras 3. Dan 2. trieda B  0911 381 920

cisarik@chello.sk

3. Ing. Ľubica Vimpelová  Nábor 3. Dan 3. trieda C 0910 308 442

lubicadear@gmail.sk 

4. Ing. Zuzana Bello  Nábor 2. Dan 3. trieda C

   0908 545 658

tria@orangemail.sk

5. Ing. Július Pevala Pokročilí (žiaci + minuloročný nábor) 1. Dan 3. trieda C 0908 242 396

juliusu@zoznam.sk

6. Ing. Ján Novosad pretekári  seniori + dorast 1. kyu   0914 291 162

cremo@rock.com

7. Andrej Hoľan Pokročilí (žiaci + minuloročný nábor) 1. Dan   0914175 211

a.holan@gmail.com

8. Eva Nováková pretekári  seniori + dorast 1. Dan   0948 791 117 evka96@gmail.com
9. Dominika Mažgutová Nábor + KATA 1. kyu    0948 220 636 .dominika.mazgutova@gmail.com
10. Vladimír Danihel Pokročilí (žiaci + minuloročný nábor) 1. Dan 3. trieda C 0907 152 697  

Informácie : Cisarik Jozef - 0948900425, karateza@karateza.sk

horizontal rule


Zväčšiť mapu

horizontal rule

Tréneri - viac TU

Výstroj na karate - viac TU

horizontal rule

Oddielové príspevky na rok 2010/2011 viac TU

horizontal rule

1. tréning 31.3.2009 v novej telocvični na akadémií vzdelávania .