Zoznam účastníkov
Home Up Miesto Program Terchová Cup Zoznam účastníkov

 

2015
Arce Alexander
Bello Zuzana
Bello Alexander
Bello Izabela
Brodáni Alexander
Bytčánek Stela
Cisarik Jozef
Čutka Martin
Danišek Michal
Didek Peter
Dudjaková Sára
Feiková Simona
Holan Andrej
Hrnková Sarah
Illeová Michaela
Javorský  Jakub
Králik Tomáš
Kubjatková Martina
Kucka Michal
Kucka Juraj
Lukáč Branislav
Malaťák Lukáš
Marčák Michal
Mažgutová Dominika
Mičiaková Helena
Milata Tomáš
Milata Dominik 
Nováková Monika
Nováková Eva
Nováková Lucia
Novosad Ján
Ondruš Tomáš
Pechota Jakub
Pechotová Aneta
Pevala Július
Pevalová Miroslava
Pončka  Marek
Radúch Marek
Remiš Adam
Rondzik Matej
Staňo Daniel
Staňová Katarína
Suchánková Ingrida
Vimpeľová Ľubica
Zuzčák Daniel

horizontal rule

Zoznam účastníkov camp 2011
59 účastníkov
-

p.č. Priezvisko Meno Klub
1. Arcce  Alexander ŽA
2. Belešová Kristína ŽA
3. Bello Zuzana ŽA
4. Benko Marek ŽA
5. Bielečková  Karin ŽA
6. Brezáni Michal ŽA
7. Brezáni Martin ŽA
8. Brtošová Katarína DK
9. Cisarik Jozef ŽA
10. Cisarik Jakub ŽA
11. Cisarik Jozef ŽA
12. Cisariková Elena ŽA
13. Drabecký František ŽA
14. Dulovcová Dominika DK
15. Ferančík Martin DK
16. Ferančík František DK
17. Garabík Ján ŽA
18. Gruchalák Timotej DK
19. Harvánková Dominika ŽA
20. Hnilica Marián DK
21. Hoľan Rastislav ŽA
22. Hoľan Andrej ŽA
23. Hoľan Branislav ŽA
24. Hrnková Sarah ŽA
25. Hyllová Miroslava ŽA
26. Chajdák Samuel ŽA
27. Chajdáková Silvia ŽA
28. Kasák Jakub ŽA
29. Klocan Filip ŽA
30. Konečný Andrej DK
31. Malaťák Lukáš ŽA
32. Mičiaková Helena ŽA
33. Molitorová Dominika ŽA
34. Musil Richard ŽA
35. Pevala Július ŽA
36. Pevalová Miroslava ŽA
37. Portášik Denis ŽA
38. Portášik Daniel ŽA
39. Radúch Marek DK
40. Sekerášová Michaela DK
41. Seng Manuel ŽA
42. Sládeček Michal ŽA
43. Solár Martin ŽA
44. Svitková Janka DK
45. Šaran Dominik ŽA
46. Šchmidt Vladimír ŽA
47. Špringel Ladislav DK
48. Terenová Lenka DK
49. Trudič Jakub ŽA
50. Vadiarová Viktória DK
51. Verníček Mikuláš DK
52. Vimpeľová Ľubica ŽA
53. Vrábel Matúš DK
54. Zajac Miroslav DK
55. Zuzčák Daniel ŽA
56. Zuzčáková Sonja ŽA
57. Žatka Ján BR
58. Žatka Tomáš BR
59. Žatka Vít BR

horizontal rule

Zoznam účastníkov camp 2010
100 !!! účastníkov

1. Adamcová Monika DK
2. Arcce  Alexander ŽA
3. Bello Alexander ŽA
4. Bello Zuzna ŽA
5. Bielečková  Karin ŽA
6. Brezáni Martin ŽA
7. Brezáni Michal ŽA
8. Brezaniová Sidonia ŽA
9. Brtošová Martina DK
10. Brtošová Katarína DK
11. Cisarik Jozef ŽA
12. Cisarik Jakub ŽA
13. Cisarik Jozef ŽA
14. Cisariková Natália ŽA
15. Cisariková Elena ŽA
16. Drabecký František ŽA
17. Dudjaková  Sára ŽA
18. Dulovcová Dominika DK
19. Ferančík Martin DK
20. Ferančík František DK
21. Garabík Ján ŽA
22. Gaťa Dušan ŽA
23. Halaša Matej DK
24. Hnilica Marián DK
25. Hoľan Andrej ŽA
26. Hoľan Rastislav ŽA
27. Hoľan Branislav ŽA
28. Hrnková Sarah ŽA
29. Hrubý Michal ŽA
30. Hyllová Miroslava ŽA
31. Chajdák Samuel ŽA
32. Chajdáková Silvia ŽA
33. Kasák Jakub ŽA
34. Kekeli Timotej ŽA
35. Knapec Radomír ŽA
36. Knopová  Klaudia ŽA
37. Kohler Juraj ŽA
38. Konečný Andrej DK
39. Košútová Nilola ŽA
40. Kubala František ŽA
41. Kuka Ivan ŽA
42. Majda Dávid DK
43. Majdanová Eliška ŽA
44. Majdanová Tereza ŽA
45. Majdanová Dominika ŽA
46. Majdanová Monika ŽA
47. Majdišová Karin DK
48. Malaťák Lukáš ŽA
49. Málik Tomáš ŽA
50. Málik Lukáš ŽA
51. Matejčíková Lucia ŽA
52. Matišík Tomáš ŽA
53. Mažgutová Dominika ŽA
54. Mičiaková Helena ŽA
55. Molitorová Dominika ŽA
56. Molitorová Veronika ŽA
57. Mravcová Ivana ŽA
58. Musil Richard ŽA
59. Nosal Matúš ŽA
60. Nováková Eva ŽA
61. Nutta Marek DK
62. Nutta Patrik DK
63. Pacáková Martina DK
64. Pevalová Miroslava ŽA
65. Plichta Denis DK
66. Portášik Denis ŽA
67. Portašiková Gabriela ŽA
68. Raab Matej ŽA
69. Rabcan Matej ŽA
70. Radúch Marek DK
71. Remiš Michal ŽA
72. Rolko Richard ŽA
73. Sekerášová Michaela DK
74. Seng Manuel ŽA
75. Solár Martin ŽA
76. Somorčík Jozef DK
77. Somorčík Matúš DK
78. Sopúchová Natália DK
79. Strásky Juraj ŽA
80. Svitková Janka DK
81. Šchmidt Vladimír ŽA
82. Škulavík Martin ŽA
83. Špringel Ladislav DK
84. Štefák Michal DK
85. Štrbová Patrícia ŽA
86. Tabak Juraj ŽA
87. Terenová Lenka DK
88. Trudič Jakub ŽA
89. Vadiarová Viktória DK
90. Vajdiar Juraj DK
91. Verníček Mikuláš DK
92. Vimpeľová Ľubica ŽA
93. Vrábel Matúš DK
94. Zajac Miroslav DK
95. Zajac Michal DK
96. Zuzčák Daniel ŽA
97. Zuzčáková Sonja ŽA
98. Žaloudek  Šimon ŽA
99. Žatka Ján BR
100. Žatka Vít BR

horizontal rule

Účastníci 2009

p.č. priezvisko a meno  oddiel
1. Arce Alexander KK Žilina
2. Babalová Lucia KK Žilina
3. Bielečková Karin KK Žilina
4. Brezáni Martin KK Žilina
5. Brezáni Michal KK Žilina
6. Brezaniová Sidka KK Žilina
7. Cisarik Jakub KK Žilina
8. Cisarik Jozef KK Žilina
9. Cisariková Natália KK Žilina
10. Gaťa Dušan KK Žilina
11. Habánek Andrej KK Žilina
12. Hoľan Andrej KK Žilina
13. Hoľan Rastislav KK Žilina
14. Hrnková Sarah KK Žilina
15. Chajdák Samuel KK Žilina
16. Chajdáková Silvia KK Žilina
17. Kačeriak Stanislav KK Žilina
18. Kasák Jakub KK Žilina
19. Knapec Radomír KK Žilina
20. Kuka Ivan KK Žilina
21. Majdanová Dominika KK Žilina
22. Mažgutová Dominika KK Žilina
23. Mičiaková Helena KK Žilina
24. Mišjak Dušan KK Žilina
25. Nosal Matúš KK Žilina
26. Remiš Michal KK Žilina
27. Rolko Richard KK Žilina
28. Seng Manuel KK Žilina
29. Smutný Jakub KK Žilina
30. Solár Martin KK Žilina
31. Strásky Juraj KK Žilina
32. Štrbová Patrícia KK Žilina

horizontal rule

p.č. priezvisko a meno  oddiel
1. Monika Adamcová KK D. Kubín
2. Martina Brtošová KK D. Kubín
3. Katarína Brtošová KK D. Kubín
4. Lenka Terenová  KK D. Kubín
5. Juraj Vajdiar  KK D. Kubín
6. Matej Halaša KK D. Kubín
7. Tomáš Smolka KK D. Kubín
8. Tomáš Brodňanský KK D. Kubín
9. Dávid Majda KK D. Kubín
10. Jakub Vicáň KK D. Kubín
11. Juraj Kvoch KK D. Kubín
12. Viktória Vajdiarová  KK D. Kubín
13. Andrej Konečný KK D. Kubín
14. Karin Majdišová KK D. Kubín

horizontal rule

Zoznam absolventov karate camp - 2008

p.č. Priezvisko a meno 
1. Arce Alexander
2. Babalová Lucia
3. Bielik Samuel 
4. Brezáni Martin
5. Brezáni Michal
6. Gaťa Dušan
7. Glasnák Richard
8. Hajdučák Tomáš
9. Handzo Vladimír
10. Hoľan Andrej
11. Hrabovský Dávid
12. Majdanová Dominika
13. Mažgutová Dominika
14. Mičiaková Helena
15. Michalko Martin
16. Musil Richard
17. Mravcová Ivana
18. Nosal Matúš
19. Nováková Eva
20. Obšivan Matúš
21. Starovský Denis
22. Starovský Timotej
23. Šmatlák Adam
24. Štrbová Patrícia

horizontal rule

Realizačný team Karate Camp 2007

Ing. Jozef Cisarik
predseda karate camp 2007

Dr. Elena Cisariková  
tréner
Bc. Zuzana Gašpariková
tréner

Cvičenci - IV. Karate Camp 2007

p.č. Priezvisko a meno  dát. naro. skupina STV Tréner
1. Brezáni Martin 11.6.1995 A 4 kyu Cisarik
Jozef
2. Brezáni Michal 20.5.1998 A 4 kyu
3. Fukan Ľubomír 23.3.1996 A 4 kyu
4. Hoľan Rastislav 9.10.1997 A 2. kyu
5. Hýllová Miroslava 23.10.1992 A 4. kyu
6. Majdan Vladimír 7.4.1999 A 5. kyu
7. Majdanová Dominika 7.2.1997 A 5. kyu
8. Nosal Martin 3.1.1997 A 5. kyu
Skupina A
1. Handzo Vladimír 20.3.1997 B 5. kyu Cisariková
Elena
2. Kavalierová Karolína 14.6.1996 B 7. kyu
3. Loos Filip 4.2.1998 B 7. kyu
4. Loos Marek 7.7.1994 B 7. kyu
5. Loos Richard 12.1.1993 B 7. kyu
6. Musil Richard 7.5.1997 B 7. kyu
7. Pavelčíková Zuzana 24.12.1997 B 7. kyu
8. Škúlavík Patrik  31.3.1993 B 7. kyu
9. Štrbová Patrícia 17.12.1996 B 7. kyu
Skupina B
1. Bernhauser Marek 12.2.1997 C 8. kyu Gašpariková
Zuzana
2. Hajdučák Tomáš 8.11.1996 C 8. kyu
3. Kasák Jakub 5.1.1998 C 8. kyu
4. Kasáková Ema 12.12.2000 C 8. kyu
5. Mičieta Jakub 2.5.2001 C 8. kyu
6. Kubinec Michal 11.3.1996 C -
7. Rohaňová Lucia 3.12.1996 C 8. kyu
8. Šperňák Kristián 7.2.2000 C -
Skupina C

Miniprípravka

Majdanová Tereza

Majdanová Eliška

Tereza Majdanová Eliška Majdanová

Rodičia

1. Hoľan Branislav ochranka
2. Majdanová Monika vychovávateľka
3. Brazaniová Sidónia vychovávateľka
4. Fukanová Janka vychovávateľka